Avrupa Kozmetik Vajinal Cerrahi Bilimsel Komite Üyesi

0212 660 88 46

0533 136 39 80 - 0538 274 14 13

Laser uygulaması son dönemlerde yüz ve vücut estetiğinde yaygın olarak kullanılmakta iken artık yeni yeni genital estetik cerrahide de uygulanmaya başlamıştır. Dünyanın en gelişmiş merkezlerinde uygulanmaya başlanan en son teknik CO2 laser cihazı ile artık kliniğimizde de  ile genital estetik uygulamaları yapılmaya başlamıştır.

Kliniğimizde femilift laser uygulamasında her hastaya yeni prob açılmakta bir önceki hastaya kullanılan prob kullanılmamaktadır ve bu özellik yalnızca femilift cihazında vardır.

Artık tek seansta 10 dakikada ağrısız kanamasız ve anestezi gerektirmeyen laser yöntemi femilift ile geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı zamanda istenirse labioplasti ( küçük dudak küçültme) kliteropeksi  ( klitoris küçültme )

Femilift uygulaması  gelecek 5 yıl içinde botoks uygulamaları gibi kadınlar arasında en çok tercih edilen yöntemler arasına gireceğe benziyor. Normalde kalıcı kızlık zarı ile birlikte yapılabilen vajina daraltma işlemi geçici kızlık zarı dikiminde uygulanamıyordu çünkü cerrahi yöntem ile yapılan vajina daraltma işleminde en az 1-1.5 ay cinsel ilişki yasağı vardı çünkü dikişlerin emilmesi 1-1.5 ayı buluyordu  .

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası en geç 7-10 gün içinde birlikte olunması zorunluluğu nedeni ile vajina daraltma işlemi beraberinde uygulanamıyordu  ancak artık laser ile rahatlıkla ikisi birlikte ağrısız , kesme ve dikme işlemi olmadan yapılabilmektedir.

Femilift  laser uygulaması ile yapılabilen genital estetik uygulamaları :

1) Kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimi

2) Vajina daraltma  

3)Labioplasty  ( küçük dudak küçültme )

4) Kliteropeksi ( Klitoris estetiği ) 

5) Genital  bölge beyazlatma

6) İdrar kaçırma şikayetinin düzeltilmesi 

7) Genital bölge siğilleri

8) Rahim ağzı kanser şüphesi  taşıyan lezyon çıkartılması

9) Genital bölgedeki şüpheli lezyonların çıkarılması Sitemizde bulunan 0533 136 39 80 veya 0212 660 88 46 numaralı hatları arayarak 
ya da sitemizin sağ alt tarafında bulunan konuşma balonuna tıklayarak, lazer veya cerrahi yöntem ile vajina daraltma, vajina beyazlatma, klitoris estetiği, labioplasti, idrar kaçırma, vajina genişletme, vajinal kuruluk ve vajinadaraltma ile birlikte kızlık zarı dikimi ile ilgili fiyat ve bilgileri canlı olarak öğrenebilirsiniz.  

Avrupa Kozmetik Vajinal Cerrahi Sertifikası


Avrupa Üniversitesi Üyelik Belgesi


Türk Ürojinekoloji Derneği


KIZLIK ZARI DİKİMİ

Lazer ve Cerrahi Yöntemi İle 

Ağrısız Acısız Kızlık Zarı Dikimi 

Online Bilgi ve Fiyat Alın! 

www.kalicikizlikzari.com

Siteye Git

KADIN SAĞLIĞI


Kadın Sağlığı Hakkında

 Bilmek İstediğiniz

 Doğrular ve Yanlışlar 

Her Şey Bu Sitede. 

Online Bilgi Alın!

www.drayse.com

Siteye Git


VAKUM YÖNTEMİYLE KÜRTAJ


Kürtaj Hakkında 

Bilmek İstediğiniz  Her Şey Bu Sitede.

Online Bilgi Alın!

www.bayandoktor.net

Siteye Git